Mam taki problem. Studiuję na Polibudzie Częstochowskiej i na początku roku zapomniałem zapłacić ubezpieczenia, a teraz jest za późno. Stąd moje pytanie: Gdzie mogę się tanio ubezpieczyć takim systemem jak na uczelni? Ubezpieczenie zdrowotne czy coś w tym rodzaju. Nie wiadomo co stanie w sylwestra

Pozdro