Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
Od: 08.2006
Skąd: Chełm
Offline
#
17427
22.12.2009, 17:00
a Skorża dalej swoje...
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...wzmocnien.html
mario69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario69
Znajdź inne posty napisane przez mario69