Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13119
Stary 22.12.2009, 16:18
kuba-wisla napisał(a):Wyświetl post
Starszą wersję mam chodzi o to że niektóre strony nie otwierają się już na starej wersji IE a chodzi mi właśnie o wygląd IE.
Aha. Oj to niestety chyba Ci nic nie doradze.
Odpowiedz cytując