Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13118
Stary 22.12.2009, 15:56
Starszą wersję mam chodzi o to że niektóre strony nie otwierają się już na starej wersji IE a chodzi mi właśnie o wygląd IE.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
Odpowiedz cytując