Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
13118
22.12.2009, 15:56
Starszą wersję mam chodzi o to że niektóre strony nie otwierają się już na starej wersji IE a chodzi mi właśnie o wygląd IE.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
kuba-wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba-wisla
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba-wisla!
Znajdź inne posty napisane przez kuba-wisla