|
Droga jeszcze długa...
Offline
|
|
someone_TSW napisał(a): 
- Uruchom dowolne okno folderu (np. Moje Dokumenty), w pasek adresu wklep
%appdata%\Gadu-Gadu 10\Twój numer GG\ImgCache
lub
%appdata%\Nowe Gadu-Gadu\Twój numer GG\ImgCache
(zależy jakiej wersji używasz), naciśnij Enter
- Wypakuj do tego folderu zawartość tej paczuszki
|
Zajebiście, dzięki.
|
|