Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17424
Stary 22.12.2009, 15:28
Njusy typu Grosicki to w ogóle powinny pozostawać bez komentarza ,nie ma po co zapychać serwera niepotrzebną gadaniną , takich z dupy informacji będzie teraz cała masa
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując