Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2868
Stary 22.12.2009, 15:26
Właśnie kończę pierwszy sezon w Bundeslidze - gram BVB :] Po rundzie jesiennej ostatnia pozycja w lidze z 15 punktami. Na kolejkę przed końcem 49 punktów i walka o LE. Trzymajcie kciuki bo gram z Wolfsburgiem, który "idzie na majstra" Btw wiosną szaleje u mnie Kriwiec, to co chłopak wyczynia na OPŚ to przechodzi ludzkie pojęcie... radzi sobie lepiej od Rosickiego.
Odpowiedz cytując