Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6246
Stary 22.12.2009, 14:44
Niektórzy już pewnie widzieli, ale wrzucę mimo wszystko.

Screeny stadionu Wisły z FIFY z dodatkiem PLP09, jeśli chodzi o projekt na pewno są różnice, ale klimat oddaje idealnie:

http://i48.tinypic.com/1y77tw.jpg
http://i48.tinypic.com/1zcnu2v.jpg
http://i46.tinypic.com/n2kdnn.jpg
http://i49.tinypic.com/20fdswh.jpg
http://i45.tinypic.com/wcl1k9.jpg
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując