Niektórzy już pewnie widzieli, ale wrzucę mimo wszystko.
Screeny stadionu Wisły z FIFY z dodatkiem PLP09, jeśli chodzi o projekt na pewno są różnice, ale klimat oddaje idealnie:
http://i48.tinypic.com/1y77tw.jpg
http://i48.tinypic.com/1zcnu2v.jpg
http://i46.tinypic.com/n2kdnn.jpg
http://i49.tinypic.com/20fdswh.jpg
http://i45.tinypic.com/wcl1k9.jpg