Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6244
Stary 22.12.2009, 14:32
Powiem tak ,że ogladajac trybunę Wsch od strony murawy to robi ona niezłe wrażenie a jak dojdzie jeszcze dach i trybuna przeciwna bedzie całkiem nieżle.Zdjecia tego widoku nie oddają jak sie patrzy na zywo
Odpowiedz cytując