Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6243
Stary 22.12.2009, 14:29
Do tego co napisał Kaan dorzucę jeszcze to, że sprawia wrażenie (mimo tej feralnej odległości od linii bocznych do trybun) wrażenie bardzo ciasnego, przytulnego i ciepłego. Czego nie da się powiedzieć o innych obiektach. W wątku o innych budowanych stadionach na tym forum, jest podane bardzo podobne zdjęcie do tego tyle że z poznania. Legii pewnie też się znajdzie tam taka fotka.



Odpowiedz cytując