Do tego co napisał
Kaan dorzucę jeszcze to, że sprawia wrażenie (mimo tej feralnej odległości od linii bocznych do trybun) wrażenie bardzo ciasnego, przytulnego i ciepłego. Czego nie da się powiedzieć o innych obiektach. W wątku o innych budowanych stadionach na tym forum, jest podane bardzo podobne zdjęcie do tego tyle że z poznania. Legii pewnie też się znajdzie tam taka fotka.