|
Senior Member
Offline
|
|
AOT napisał(a): 
|
coś ten link nie śmiga...
|
- Uruchom dowolne okno folderu (np. Moje Dokumenty), w pasek adresu wklep
%appdata%\Gadu-Gadu 10\Twój numer GG\ImgCache
lub
%appdata%\Nowe Gadu-Gadu\Twój numer GG\ImgCache
(zależy jakiej wersji używasz), naciśnij Enter
- Wypakuj do tego folderu zawartość tej paczuszki
|
|