Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_WD
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
13113
22.12.2009, 14:01
nie załapiesz sie
tu jest chyba
:
http://www.mpk.krakow.pl/default.asp...d=26&templId=6
Kuba_WD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_WD
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_WD