Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
markokrk
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: z 1-go piętra
Offline
#
13112
22.12.2009, 13:59
DominoForza
napisał(a):
jest jakis przedzial wiekowy w ktorym dzieci moga za darmo jechac w mpk ?
do wieku szkolnego
markokrk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markokrk
Znajdź inne posty napisane przez markokrk