Wyświetl pojedynczy post
Lanx
Senior Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: .

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6242
Stary 22.12.2009, 13:58
zgadzam się z Kaan. Jednak strasznie wadzi mi ten nasz ''okrąglak'' ... według mnie- psuje cały klimat
Bo liczy się tylko WISŁA!!
Odpowiedz cytując