Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Lanx
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: .
Offline
#
6242
22.12.2009, 13:58
zgadzam się z Kaan. Jednak strasznie wadzi mi ten nasz ''okrąglak'' ... według mnie- psuje cały klimat
Bo liczy się tylko WISŁA!!
Lanx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lanx
Znajdź inne posty napisane przez Lanx