Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kroko.
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ruczaj
Offline
#
13110
22.12.2009, 13:33
Znacie jakiś dobry program do nagrywania swojego głosu z mikrofonu? Do tej pory używałem Audacity ale czasami mi ucina kawałki.
kroko.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kroko.
Znajdź inne posty napisane przez kroko.