Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 22.12.2009, 12:23
Nie chce mi się wierzyć, że klub grający całkiem niedawno w LM, a teraz w LE (w jednym i drugim przypadku co najmniej nie kompromitując się) a co za tym idzie osiągający z tego tytułu jakieś tam wpływy, sprzedaje swoich piłkarzy po 300 000 €, kiedy to rok temu dostali tych jurków parę baniek. Dziwna sprawa jak dla mnie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując