|
Nie chce mi się wierzyć, że klub grający całkiem niedawno w LM, a teraz w LE (w jednym i drugim przypadku co najmniej nie kompromitując się) a co za tym idzie osiągający z tego tytułu jakieś tam wpływy, sprzedaje swoich piłkarzy po 300 000 €, kiedy to rok temu dostali tych jurków parę baniek. Dziwna sprawa jak dla mnie.
|