Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WislakWloszczowa
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
13109
22.12.2009, 12:14
Macie do polecenia jakiegos laptopa do ok. 1500zł? Głownie chodzi mi o Wifi, dosc dobra baterie i co do gier to żeby dało się grać w Football Managera ;D .Jestem w tym temacie zielony wiec prosze o pomoc
WislakWloszczowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislakWloszczowa
Znajdź inne posty napisane przez WislakWloszczowa