Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
17415
22.12.2009, 11:34
Nie przesadzajcie chłopak musi w końcu kiedyś dorosnąć. Myślę że można by z Grosickim zaryzykować, bo gość jest szalony na boisku, chociaż niestety nie tylko tam...
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
Waldi69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldi69
Znajdź inne posty napisane przez Waldi69