Gordian napisał(a):

|
Z lekka nie na miejscu jest porównywanie naszej bazy i ich, kiedy mowa o estetyce...
|
Masz całkowitą rację,bo Oni mają a My nie i długo nie będziemy mieli,już wolałbym stadion na 20tyś ale za to godną bazę treningową,toż to KS Borek ma lepszą
