Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 22.12.2009, 11:16
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Z lekka nie na miejscu jest porównywanie naszej bazy i ich, kiedy mowa o estetyce...
Masz całkowitą rację,bo Oni mają a My nie i długo nie będziemy mieli,już wolałbym stadion na 20tyś ale za to godną bazę treningową,toż to KS Borek ma lepszą
Odpowiedz cytując