|
Z Grosickim ja bym nie ryzykował , dlaczego w Legii już nie gra -bo się na nim poznali, w Jadze też już nawywijał, może zmądrzeje ale jest też duża szansa że nie zmądrzeje. W Polskiej lidze mamy też dwóch innych młodych prawoskrzydłowych którzy mogliby przyjść do Nas zamiast Grosika. Mówię tu przede wszystkim o Jacku Kiełbie z Korony i Pawłowskim który ostatnio był kontuzjowany i będzie raczej droższy od Kiełba ale oni przynajmniej nie przyjdą na kacu na trening.
|