Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17410
Stary 22.12.2009, 10:15
Powiem ,ze my kibice chyba poniekąd upodobniliśmy sie do działan klubu.Na innych forach o transferach jest rzekłbym skapo pisane ,u nas kilkadziesiat stron.Problem w tym,ze przewaznie u nas tylko na tym pisaniu i mówieniu sie one kończą.... .....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując