Dokładnie treningi powinny być 2-3 w tygodniu dla poczatkującego i z takimi odstępami czasu aby mięśnie miały czas na regenerację do tego dieta najlepiej zbilansowana, ale już wystarczy przestrzegać podstawowych zasad zrdrowego żywienia tzn. jeść 5-8 posiłków dziennie,zero fast foodów, sporo białka, węgle przed treningiem i przede wszystkim dobry trening, a jak się "ćwiczy" raz w tygodniu po 30 minut to zregenerować byś się zdążył w autobusie

nie mówiąc ile z tego mięśni zrobiłeś tak jak poprzednik pisał