flamengista napisał(a):

Nie chce mi się to wierzyć. Ale zakładając, że jest to jakimś cudem prawda, to widać że tęsknimy za Dawidowskim. Garguła ma już zepsute kolano, ale kurcze nie rwie się chłopak do kasyna. No to ściągnijmy Grosika, w dwójkę z Gargułą wypełnią lukę po Tomku. Jeden będzie notorycznie kontuzjowany, drugi będzie wizytował wszystkie krakowskie jaskinie hazardu.
Nie, Skorża nie może być aż tak zdesperowany. Za duże ryzyko.
|
Skądbyśmy na niego mieli wziąć pieniądze?
W dzisiejszym brukowcu pt. Piłka nożna wywiad z Wilczkiem, który mówi wprost, że bez sprzedaży jakiegoś grajka (Marcelo lub Diaz), transferów do Wisły nie będzie bo są tyły finansowe.