brasilia79 napisał(a):

Nie chce mi się to wierzyć. Ale zakładając, że jest to jakimś cudem prawda, to widać że tęsknimy za Dawidowskim. Garguła ma już zepsute kolano, ale kurcze nie rwie się chłopak do kasyna. No to ściągnijmy Grosika, w dwójkę z Gargułą wypełnią lukę po Tomku. Jeden będzie notorycznie kontuzjowany, drugi będzie wizytował wszystkie krakowskie jaskinie hazardu.
Nie, Skorża nie może być aż tak zdesperowany. Za duże ryzyko.