Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17406
Stary 22.12.2009, 08:53
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
podobno Wisła o Grosickiego pyta:
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Kam...067,1,718.html
Nie chce mi się to wierzyć. Ale zakładając, że jest to jakimś cudem prawda, to widać że tęsknimy za Dawidowskim. Garguła ma już zepsute kolano, ale kurcze nie rwie się chłopak do kasyna. No to ściągnijmy Grosika, w dwójkę z Gargułą wypełnią lukę po Tomku. Jeden będzie notorycznie kontuzjowany, drugi będzie wizytował wszystkie krakowskie jaskinie hazardu.

Nie, Skorża nie może być aż tak zdesperowany. Za duże ryzyko.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując