palikot napisał(a):

|
Kompleks na Kablu? chyba masz cos źle z głową mówiąc o 2 boiskach, na ktorym cwiczą wszystkie roczniki, ze to kompleks, bo tam nawet głupiego basenu nie ma wiec nie mów, że nas w czymś wyprzedzają...
|
Na Kablu mają w sumie 4 boiska. Dwa pełnowymiarowe i dwa mniejsze. Natomiast nasi trampkarze muszą jeździć do Skotnik a I drużyna ostatnio do Myślenic. Nasze centrum treningowe miało powstać już dawno, a tu lata mijają i dalej nic.