Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów
Offline
#
13106
22.12.2009, 02:59
AOT
napisał(a):
Da sie jakoś te zjebane MMSy wyrzucić i powrócić do zwykłych emotek w gg ?
powrocic do starszej wersji gg ( chyba ponizej 7)
Ja_Kibic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ja_Kibic
Znajdź inne posty napisane przez Ja_Kibic