Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6224
Stary 21.12.2009, 22:55
Gordian napisał(a):Wyświetl post
hahahahahahahahahaha zajebisty projekt, ta mini dziurawa trybunka wymiata
Cracovia ma kompleks na Kablu, będzie mieć kompleks przy 3 Maja, a nasi kopią w tym czasie na jakimś klepisku lub biegają po Parku Jordana... I nic nie wskazuje by było lepiej.

Pod względem zaplecza Parchy wyprzedzają nas o dwie długości. Wszelkie zatem komentarze dotyczące estetyki ich inwestycji są z lekka nie na miejscu.
Odpowiedz cytując