Gordian napisał(a):

hahahahahahahahahaha zajebisty projekt, ta mini dziurawa trybunka wymiata
|
Cracovia ma kompleks na Kablu, będzie mieć kompleks przy 3 Maja, a nasi kopią w tym czasie na jakimś klepisku lub biegają po Parku Jordana... I nic nie wskazuje by było lepiej.
Pod względem zaplecza Parchy wyprzedzają nas o dwie długości. Wszelkie zatem komentarze dotyczące estetyki ich inwestycji są z lekka nie na miejscu.