Wyświetl pojedynczy post
lukas74
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6220
Stary 21.12.2009, 21:51
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Buahahahahhahahahhahahah !!!! Rany Boskie !!! Faktycznie u beznapletnych będą chyba montować krzesełka od trzeciego rzędu od góry. W innym wypadku parchy będą prać pustymi łbami po tym nibydachu !!!

Z tego co słyszałem to wysokość miedzy dachem a ostatnim rzędem ma być u nich 2,50 m. To miejsce gdzie stoi ten gość na zdjęciu nie będzie ogólnie dostępne. Tak wiec nikt łbem po dachu nie będzie prać. Ogólnie mimo ,ze ich stadion jest mniejszy od naszego to obiektywnie rzecz biorąc to projekt jest całkiem fajny. Na pewno najlepszy z obecnie realizowanych stadionów o pojemności ok 15 tys.
Odpowiedz cytując