Austerlitz napisał(a):

|
Buahahahahhahahahhahahah !!!! Rany Boskie !!! Faktycznie u beznapletnych będą chyba montować krzesełka od trzeciego rzędu od góry. W innym wypadku parchy będą prać pustymi łbami po tym nibydachu !!!
|
Z tego co słyszałem to wysokość miedzy dachem a ostatnim rzędem ma być u nich 2,50 m. To miejsce gdzie stoi ten gość na zdjęciu nie będzie ogólnie dostępne. Tak wiec nikt łbem po dachu nie będzie prać. Ogólnie mimo ,ze ich stadion jest mniejszy od naszego to obiektywnie rzecz biorąc to projekt jest całkiem fajny. Na pewno najlepszy z obecnie realizowanych stadionów o pojemności ok 15 tys.