|
Wracając do tematu krzesełek na stadionie. Wpadł mi do głowy pewien (szalony?) pomysł. Większość z nas chciałaby widzieć czerwone krzesełka na stadionie, ale co zrobić z niebieskimi, które już są na trybunach za bramkami? Otóż proponuję... przenieść je na trybunę główną, która nie będzie widoczna okiem kamery, wszyscy wiemy co to ma na celu. Jeśli chodzi o dodatkowe koszty przenoszenia krzesełek, to jestem pewien że znalazłaby się spora grupa wolontariuszy (w tym ja), którzy zrobią to za darmo. Żeby było łatwiej przeforsować ten pomysł można pokusić się o napisy: na trybunie wschodniej - czerwonej, biały napis WISŁA. Natomiast na zachodniej - niebieskiej, biały napis KRAKÓW. Jak wiemy biały z błękitem to barwy Krakowa, a nasze niebieskie krzesełka pod taki błękit można by podciągnąć. Tylko czy na trybunie głównej krzesełka mają być takie same? Coś kiedyś gdzieś ktoś wspominał o fotelikach składanych, ale to chyba nie ta wersja projektu.
|