Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6216
Stary 21.12.2009, 20:59
Ja tam się bardzo ciesze, ze takie coś powstanie przy al. 3 maja. Te tereny po prostu teraz straszą, a tak wypięknieje nam okolica naszego "wspaniałego" stadionu.
Odpowiedz cytując