<Crasch> napisał(a):

raczej nie, bynajmniej nie do konca. takie dzialania to juz ograniczenie swobod zapewnionych przez konstytucje. pozatym nikt nie moze byc odciety od internety "bo dzielnicowemu sie podoba"
pozatym zrodlo moim zdaniem malo wiarygodne