Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6212
Stary 21.12.2009, 19:21
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No toś się zagalopował. Pierwszą trójkę powiadasz ? No to kto wypada z podium My, Legia czy Amica. Faktycznie te 3 mln. zł. na transfery robia duuuuże wrażenie Żeby wskoczyc na podium to trzeba znacznie więcej i w dodatku wymienić to drewno, ktore jest obecnie. Niektórzy jak widzę biorą na poważnie wynurzenia tego chłopka spod Bydgoszczy.
Chwila moment.To tylko moje przeczucie, które nawet nie wiesz jak bardzo mam nadzieję że się nie spełni . A kto by wypadł? No coż my już mieliśmy 7 miejsce.Na przykład oczywiście. Ale to temat o stadionie więc koniec o parchach.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując