Gwiaździsty napisał(a):

No toś się zagalopował. Pierwszą trójkę powiadasz ? No to kto wypada z podium My, Legia czy Amica. Faktycznie te 3 mln. zł. na transfery robia duuuuże wrażenie Żeby wskoczyc na podium to trzeba znacznie więcej i w dodatku wymienić to drewno, ktore jest obecnie. Niektórzy jak widzę biorą na poważnie wynurzenia tego chłopka spod Bydgoszczy.
|
Chwila moment.To tylko moje przeczucie, które nawet nie wiesz jak bardzo mam nadzieję że się nie spełni

. A kto by wypadł? No coż my już mieliśmy 7 miejsce.Na przykład oczywiście. Ale to temat o stadionie więc koniec o parchach.