Temat
:
Na świątecznym stole
Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
25
21.12.2009, 14:58
Barszcz z uszkami-a uszka z grzybami
Grzybowa z ziemniakami
Zupa z groszku-taka delikatna
Karp smażony+chałka
Kompot z suszu
na deser Ambasador
Żadnej wódki-przynajmniej w wigilię.
Mięsa i cięższego alkoholu w wigilię nie preferuję.
pawulon-82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawulon-82
Znajdź inne posty napisane przez pawulon-82