Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 21.12.2009, 14:39
O co Wam chodzi z tym gwiazdorem? Myślałem, że to tylko w Wlkp tak mówią i dają temat do żartów :O. U mnie to Gwiazdka rozdaje prezenciory.
Pierogi z kapustą i grzybami obowiązkowo z duża ilością smażonej cebuli!
Grzybowa z makaronem!
Barszcz czerwony z uszkami!
Nie odziedziczyłem po ojcu i dziadku miłości do karpia. Nie widzę w nim nic ciekawego :(
A kompot z suszonych śliwek to jakaś porażka..
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując