Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4330
Stary 21.12.2009, 13:36
Cytat:
Kibice Realu Madryt nazywają fanów Barcelony "Polacos" ["Polacy" - red.]. Jest u nas kilka teorii, skąd się to wzięło. Może Pan nam wyjaśni?
- Niestety, sam nie wiem, skąd ta nazwa. Obiecuję jednak, że jak będę w Hiszpanii, to spróbuję się dowiedzieć. Mogę za to zdradzić, że w katalońskiej telewizji TV3 jest program satyryczny o nazwie "Crackovia", w którym parodiowani są różni ludzie ze świata sportu. Niedawno byłem bohaterem jednego z odcinków.
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując