sergio napisał(a):

Z tą piosenką kojarzy mi się jeden melanż,którego nigdy nie zapomnę
ehhhh się działo
Jesli chodzi o temat to chciałbym sie zapytać czy ogladał ktoś Harry Brown?
Jak tak to co sadzicie o tym filmie?
|
Taki "Death Wish" 30 lat później. W zasadzie oklepany schemat--Mściciel bierze się za zemstę na młodzieżowym gangu. Ale kto powiedział, że życie nie jest schematyczne? emocje zawsze te same: miłosć, nienawiśc, zazdrość. Ciężko coś nowego znaleźć ;-) Fajna akcja no i Michael Caine. Dobry film.