Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 21.12.2009, 13:24
sergio napisał(a):Wyświetl post
Z tą piosenką kojarzy mi się jeden melanż,którego nigdy nie zapomnę

ehhhh się działo


Jesli chodzi o temat to chciałbym sie zapytać czy ogladał ktoś Harry Brown?

Jak tak to co sadzicie o tym filmie?
Taki "Death Wish" 30 lat później. W zasadzie oklepany schemat--Mściciel bierze się za zemstę na młodzieżowym gangu. Ale kto powiedział, że życie nie jest schematyczne? emocje zawsze te same: miłosć, nienawiśc, zazdrość. Ciężko coś nowego znaleźć ;-) Fajna akcja no i Michael Caine. Dobry film.
Odpowiedz cytując