Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13082
Stary 21.12.2009, 11:20
Devan napisał(a):Wyświetl post
Chcialbym nauczyc sie jazdy na snowboardzie w tym roku ale nie mam zielonego pojecia o tym i nie mam tez zadnego sprzetu polecacie jakas szkolke albo cos takiego jakies nauki z instruktorem gdzie co i jaka cena by tego byla przede wszystkim
blisko krakowa masz stok w paczoltwicach
sama jego trudnosc jest b.dobra do nauki jazdy na desce i jest tam dostepny instruktor (cala szkolka)
Odpowiedz cytując