Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kaszalot
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Krzeszowice
Offline
#
13082
21.12.2009, 11:20
Devan
napisał(a):
Chcialbym nauczyc sie jazdy na snowboardzie w tym roku ale nie mam zielonego pojecia o tym i nie mam tez zadnego sprzetu polecacie jakas szkolke albo cos takiego
jakies nauki z instruktorem
gdzie co i jaka cena by tego byla przede wszystkim
blisko krakowa masz stok w paczoltwicach
sama jego trudnosc jest b.dobra do nauki jazdy na desce i jest tam dostepny instruktor (cala szkolka)
Kaszalot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kaszalot
Znajdź inne posty napisane przez Kaszalot