Kobieta_Wislak napisał(a):

w mojej krainie wygląda to tak:
1. Śledź w śmietanie (a właściwie zupa śledziowa) z ziemniakami w mundurkach - baaardzo OK
2. Pierogi z kapustą i grzybami - średnioooo
3. Kapusta z grochem - mniaaam
4. Krokiety z kapustą i grzybami - nie lubię
5. Karp smażony - pychaaa
6. Pstrąg w occie - spoko
7. Sałatka warzywna - może być
8. Ryba po grecku - pycha
9. Śledź smażony i leżakowany w zalewie octowej - spoko
10. Pasztet z różnego mięska (domowej roboty) - pyyycha zamówienia mam od kilku znajomych
11. SernikoMakowiec - może być od biedy
12. Gorzka Żołądkowa - mniiaaaaaammmmm
no i Gwiazdor obowiązkowo 24 grudnia
|
Juz czuje ten smak zwyciestwa
