Wyświetl pojedynczy post
shary
Junior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Na Południu Bez Zmian

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.12.2009, 00:41
Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
w mojej krainie wygląda to tak:
1. Śledź w śmietanie (a właściwie zupa śledziowa) z ziemniakami w mundurkach - baaardzo OK
2. Pierogi z kapustą i grzybami - średnioooo
3. Kapusta z grochem - mniaaam
4. Krokiety z kapustą i grzybami - nie lubię
5. Karp smażony - pychaaa
6. Pstrąg w occie - spoko
7. Sałatka warzywna - może być
8. Ryba po grecku - pycha
9. Śledź smażony i leżakowany w zalewie octowej - spoko
10. Pasztet z różnego mięska (domowej roboty) - pyyycha zamówienia mam od kilku znajomych
11. SernikoMakowiec - może być od biedy
12. Gorzka Żołądkowa - mniiaaaaaammmmm

no i Gwiazdor obowiązkowo 24 grudnia

Juz czuje ten smak zwyciestwa
Odpowiedz cytując