Cichy napisał(a):

|
Bzdura. Nie udzielenie absolutorium miało być pierwszym krokiem do odwołania obecnych władz i wyboru nowych. Z resztą ta śmieszna opozycja otwarcie o tym mówiła. W inny sposób przed upływem kadencji nie da się tego zrobić. Czyli w gruncie rzeczy zjazd miał dotyczyć właśnie tego "Greń czy ktokolwiek inny za Latę". Chyba nie myślisz, że całe zamieszanie miało być tylko pogrożeniem palcem?
|
Żadna bzdura, bo kto dziś zagłosował za udzieleniem absolutorium firmuje tym samym działalność tej bandy z PZPNu i sam się nią staje. Co by nastąpiło później nie ma tu znaczenia.