Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Devan
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Imperium Ugorek
Offline
#
13081
20.12.2009, 22:19
Chcialbym nauczyc sie jazdy na snowboardzie w tym roku ale nie mam zielonego pojecia o tym i nie mam tez zadnego sprzetu polecacie jakas szkolke albo cos takiego
jakies nauki z instruktorem
gdzie co i jaka cena by tego byla przede wszystkim
FORZA WISLA
Devan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Devan
Znajdź inne posty napisane przez Devan