Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13080
Stary 20.12.2009, 22:10
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Wieje mi pod drzwiami balkonowymi ... i to tak dość znacznie. Okna są plastikowe.

Co zrobić? Tzn jakiś "serwis" można wezwać. Okna nie są już na gwarancji, będzie z 10lat jak je mamy.

No bo w drewnie to można było uszczelki dokleić czy coś ... a tu ? Bo nie powiem, że trochę mało wesoło ...
W plastikach także możesz wymienić uszczelki, czy wzywać serwis czy wymiana samemu to juz Twoj wybór z racji finansowych i czasoumilaczy wybrałbym opcję II
Odpowiedz cytując