Żmijka napisał(a):

Wieje mi pod drzwiami balkonowymi ... i to tak dość znacznie. Okna są plastikowe.
Co zrobić? Tzn jakiś "serwis" można wezwać. Okna nie są już na gwarancji, będzie z 10lat jak je mamy.
No bo w drewnie to można było uszczelki dokleić czy coś ... a tu ? Bo nie powiem, że trochę mało wesoło ...
|
W plastikach także możesz wymienić uszczelki, czy wzywać serwis czy wymiana samemu to juz Twoj wybór z racji finansowych i czasoumilaczy wybrałbym opcję II