Temat
:
Na świątecznym stole
Wyświetl pojedynczy post
Bialagwiazda
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
20
20.12.2009, 21:52
Uwielbiam barszcz z uszkami
Karpia i śledzi nie tykam za to jakąś inną rybkę bardzo chętnie
Z ciast to sernik z kokosem robiony przez moją siostrę to po prostu mistrzostwo świata
Bialagwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bialagwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Bialagwiazda