Wyświetl pojedynczy post
Bialagwiazda
Senior Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 20.12.2009, 21:52
Uwielbiam barszcz z uszkami
Karpia i śledzi nie tykam za to jakąś inną rybkę bardzo chętnie
Z ciast to sernik z kokosem robiony przez moją siostrę to po prostu mistrzostwo świata
Odpowiedz cytując