wolfy napisał(a):

Murawski pokazał się z dobrej strony w reprezentacji i (przede wszystkim) pucharach. My odpadliśmy z Levadią.
EOT.
|
dlatego trzeba Marcelo Brozka Boguskiego Małeckiego Kirma i jeszcze kilku innych pokazywać co sezon w pucharach , nie wyobrażam sobie aby przy nowym stadionie faza grupowa LE nie była koniecznym minimum , dlatego teraz to potrzebujemy wzmocnień i dobrego przygotowania zespołu a nie sprzedawania najlepszych graczy w momencie gdy grają poniżej swoich możliwości