Wyświetl pojedynczy post
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.12.2009, 21:05
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Nie tykam nigdy kapusty z grochem jak jest, NIGDY!
!!!! Kocham kapuste z grochem zawsze wcinam jej tyle ze az mi niedobrze

Jako, że święta spędzam w Sanoku to obowiązkowo jest kutia, kompot z suszonych owoców (który uprzednio leży prawie 2 dni na zimnie na balkonie -miodzio), rzeczony barszczyk kiszony i uszka z grzybami, rybki , kwassss z bułką i makówki reszta jak u wszystkich chyba
Odpowiedz cytując