Tiramisu napisał(a):

|
Nie tykam nigdy kapusty z grochem jak jest, NIGDY!
|
!!!! Kocham kapuste z grochem zawsze wcinam jej tyle ze az mi niedobrze
Jako, że święta spędzam w Sanoku to obowiązkowo jest kutia, kompot z suszonych owoców (który uprzednio leży prawie 2 dni na zimnie na balkonie -miodzio), rzeczony barszczyk kiszony i uszka z grzybami, rybki , kwassss z bułką i makówki

reszta jak u wszystkich chyba