sorry, że post pod postem, ale patrzcie na to :
http://img130.imageshack.us/i/graaaaaaaaaaaaaacz.jpg/
przeszukałem kilku graczy WKS i w letnim okienku sprowadze prawie 15 zawodników stamtąd w wieku 15-19 lat !! mam jeszcze kilka takich perełek, wszyscy prawie pójdą do u21, ale myśle, że warto
