Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2832
Stary 20.12.2009, 20:59
sorry, że post pod postem, ale patrzcie na to :

http://img130.imageshack.us/i/graaaaaaaaaaaaaacz.jpg/

przeszukałem kilku graczy WKS i w letnim okienku sprowadze prawie 15 zawodników stamtąd w wieku 15-19 lat !! mam jeszcze kilka takich perełek, wszyscy prawie pójdą do u21, ale myśle, że warto
Odpowiedz cytując