pierogi z kapustą w ogóle są beznadziejne

śledź w śmietanie zdecydowanie tak

karp ujdzie ale to dlatego, że pojawia się tylko na święta
kapusta z grochem również na tak
ciasto każde jakie się pojawi jest ok
barszcz z uszkami pewnie że tak
sałatka warzywna też być musi
alko jak w sezonie
BTW: a ten Gwiazdor to nie zwyczajny mikołaj, hm?

bo pewna firma z Opalenicy właśnie takiej nazwy używa
ED: dla mnie siwy mikołaj, to siwy mikołaj
