Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4025
Stary 20.12.2009, 20:13
Dyskutujemy o postawie Wisly, a nie betonie czy zelbetonie...jakos inne kluby potrafily wystapic przeciwko Lacie. I nie chodzi tu o poparcie Grenia czy innego idioty, ale o dbanie o wlasne interesy(Lato i jego koledzy szkodza interesom Wisly i innych klubow...takie sa fakty). Jeszcze raz powtarzam, ze wlasnie byla niepowtarzalna okazja do zmiany prezesa i zarzadu na ludzi faktycznie kompetentnych...pozycja w tej grupie opozycjnej klubow ekstraklasy i I-szej ligi byla bardzo silna, a nie jak to bywa na tych poprzednich zjazdach, gdzie teren PZPN moze przeglosowac wszystko...zmarnowalismy okazje na jakas zmiane.

O 21 na Polsacie Sport zostaniemy zmasakrowani(najsmutniejsze, ze zupelnie slusznie). Jeden z najbogatszych i najbardziej wplywowych klubow w Polsce popiera to cale towarzystwo.
Odpowiedz cytując