Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
1162
20.12.2009, 20:06
Ma ktoś może akrualizacje składów do NBA 08 tak żeby składy były takie jak są obecnie? Wiadomo że 08 to ostatnia wersja jaka wyszła na PC więc chciałbym sobie pograć ale przy realnych składach.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
kuba-wisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba-wisla
Odwiedź stronę domową użytkownika kuba-wisla!
Znajdź inne posty napisane przez kuba-wisla