Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.12.2009, 18:51
w mojej krainie wygląda to tak:
1. Śledź w śmietanie (a właściwie zupa śledziowa) z ziemniakami w mundurkach - baaardzo OK
2. Pierogi z kapustą i grzybami - średnioooo
3. Kapusta z grochem - mniaaam
4. Krokiety z kapustą i grzybami - nie lubię
5. Karp smażony - pychaaa
6. Pstrąg w occie - spoko
7. Sałatka warzywna - może być
8. Ryba po grecku - pycha
9. Śledź smażony i leżakowany w zalewie octowej - spoko
10. Pasztet z różnego mięska (domowej roboty) - pyyycha zamówienia mam od kilku znajomych
11. SernikoMakowiec - może być od biedy
12. Gorzka Żołądkowa - mniiaaaaaammmmm

no i Gwiazdor obowiązkowo 24 grudnia
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując